Еуробанк Директна реализовала је нову донацију у оквиру пројекта “Школа као нацртана за Вас” у Економској школи “9.мај” у Сремској Митровици. У опремање рачунарског кабинета у овој школи уложено је више од 800.000 динара. Тим поводом, представници Банке, Министарства просвете и локални званичници су обишли реновирани кабинет. Одржана је и конференција за медије у оквиру које су се обратили Душан Михаиловић, члан Извршног одбора Еуробанк Директне, Зоран Касаловић, државни секретар Министарства просвете, Зоран Ђурић, начелник Градске управе за образовање и Новица Новаковић, директор школе.
Захваљујући хуманитарној Mastercard кредитној картици “Еуробанк Директна Велико срце” и клијентима, корисницима ове картице, Банка одваја део средстава од својих прихода и усмерава их у опремање и модернизацију средњих школа широм Србије.