Екипа Економске школе “9. мај” освојила је друго место на квизу „Колико познајем свој град Сремску Митровицу?“.
Квиз је у оквиру манифестације “„Новембарски дани“ одржан у Прехрамбено – шумарској и хемијској школи. Екипу Економске школе чинили су: Михајило Цабунац, Немања Здравковић, Бошко Зубовић и Марко Петаковић.
Организатори квиза, педагог Сања Беднар и проф. историје Маријана Живковић Дутчак, припремиле су питања која су се односила на догађаје из историје нашег града, на одређена места, споменике културе и грађевине од јавног значаја.
Такмичила су се четири тима: екипа Медицинске школе „Драгиња Никшић“, екипа Економске школе „9. Мај“, екипа Техничке школе „Никола Тесла“ као и екипа наше, Прехрамбено-шумарске и хемијске школе. Жири су чинили Татјана Јесретић из Завода за заштиту споменика културе, проф. историје Дарко Тур и Маријана Живковић Дутчак.