За ученика генерације је изабран Дејан Радуловић, ученик IVфа одељења (финансијски администратор). Дејан се истакао својим радом и залагањем, учешћем у великом броју наставних и ваннаставних активности поготово у стручним предметима. Узео је учешћа на школским такмичењима, а није имао прилике да учествује у такмичењима вишег нивоа због ванредне ситуације изазване пандемијом. Учествовао је у радионици „Мој буџет и ја“ и завршио обуку за почетнике у бизнису по програму Развојне агенције Србије и регионалне Развојне агенције Срем чиме је показао изузетно интересовање за област економије. Школовање планира да настави на Економском факултету у Новом Саду.

За спортисту генерације је изабран Бојан Милутиновић, ученик IVe oдељења (економски техничар). Члан је одбојкашког клуба „Срем Еатон“. Био је у саставу кадетске репрезентације која је окупљена поводом турнира одржаног у Санкпетербургу. Добитник је више пехара и медаља као што су: 2. место на општинском такмичењу скок у вис, друго место на општинском такмичењу у одбојци, најбољи играч на међународном турниру у Новом Саду, 1. место на Републичком такмичењу у оквиру Игара младих и многе друге.