Драги ученици,
У уторак 01.09.2020. године почиње нова, 2020/2021, школска година. Ове школске године настава ће се одвијати на другачији начин, начин на који нисмо навикли али ком се сви морамо прилагодити и из ког треба да искористимо све оно најбоље што нам пружа.
Управа школе и наставници ће се максимално потрудити да вам обезбеде све услове за безбедан и несметан рад и учење, а ви треба да нам помогнете тако што ћете поштовати правила и понашати се у складу са њима како бисмо сви заједно сачували здравље и осећали се пријатно и безбедно у школског окружењу.
Ученици првог разреда ће свој први час одељењског старешине имати 31.08.2020. године са почетком у 13 часова.
Ученици сваког одељења се деле у две групе: ПРВА и ДРУГА група. Од 01.09. 2020. ученици првог и трећег разреда прве групе крећу у преподневну смену, а ученици другог и четвртог разреда прве групе су у послеподневној смени. Ученици друге групе свих разреда у току ове недеље похађају наставу на даљину која ће се одвијати преко Гугл учионице. Промена група је на нивоу радне недеље.
У току боравка у школи обавезно је ношење заштитне маске и дезинфекција руку на уласку у школу.
Настава у првој смени почиње у 8.00, а у другој у 13.00. Часови трају 30 минута.
Свим наставницима и ученицима желимо срећан почетак нове, потупно другачије школске године.