“Цвијићеви дани” и овог октобра су обележени у нашој школи. Под менторством проф. географије Љиљане Шуман, реализован је квиз “Географ за сва времена”. У знању о географу светског ранга, кроз игре асоцијација, слагалице, ко зна зна и друга занимљива питања, надметали су се ученици 1.разреда.
Екипе су чинили : Iе Симић  Миломир, Фингерхут Лука, Iут Талировић Дејан, Калаба Александар, Iпа Новаковић Милица, Мостарлић Михајло, Iфа Станковић Тијана, Јелић Биљана, Iу Исуфи Мирослав, Личанин Милан.
Победила је екипа Iе.
Овом Цвијићевом дану су присуствовали бројни ученици који су бодрили такмичарске екипе, али и професори као стручни жири:  проф. енглеског језика Неда Товић, немачког Јована Јефтић, информатике Александра Ковач и Марија Симовљевић, биологије Оливера Радосављевић, економских предмета Зорана Владисављевић, Гордана Ерак, Гордана Зделар Лазаревић као и педагог Јелена Лакетић и директор школе Новица Новаковић!
Честитамо победничкој екипи, али и свим учесницима на борби у знању!